trende
trende

Laboratuvar Kurulumu

Laboratuvar Kurulumu

Kliniğiniz için gerekli olan laboratuvar alt yapısını sizin için kuruyoruz.

Fuji NX Serisi kuru tip biyokimya cihazları ile pratik, ucuz ve servis gerektirmeyen bir hizmet sağlıyoruz. Cihazlarımız kalibrasyon istemeyen ve sıvı sistemlere göre oldukça kompakt olan cihazlarımız oldukça uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Unutmayın laboratuvarda günlük istem sayınız 500 testin altındaysa sıvı sistemler oldukça pahalıya mal olacaktır.

Mindray BC Serisi kan sayım cihazınız minimum servis ihtiyacı ve düşük kit maliyeti ile laboratuvarınızın vazgeçilmezi olacaktır. Çok yakında portföyümüzde olacak olan Mindray BC760cs model cihazımız ile tek tüple hem tam kan sayımı hem de CRP sonucu alacaksınız.

Çok fazla kan sayım cihazı bulunmaktadır. Ancak kliniğinizde kaliteli sonuç vermek istiyorsanız kaliteli cihazlarla çalışmanız gerekir.

Wondfo Finecare kuru sistem hormon cihazımız servis gerektirmeyen oldukça kolay kullanımı ile ön plana çıkan bir hormon cihazıdır.

Wondfo OCG-102 klinik tipi koagülasyon cihazı ile sıfır kit kaybı ile kaliteli sonuçlar elde edersiniz. Diğer sıvı sistem test kitleri ilk etapta ucuz gelebilir ancak bir şişe ortalama 100 testtir. Kapağını açtıktan sonraysa 4-5 gün içinde tüketmeniz gerekir. Aksi halde tüm şişe çöp olur. Bu da ortalama 15% verimlilikle çalışmak demektir.

True-300 marka idrar cihazımız ile kaliteli sonuçları ucuza mal edebilirsiniz.

Laboratuvar kurulumu yaparken sadece tıbbi cihazlar yeterli değildir. Bizden paket kurulum hizmeti alırsanız ihtiyacınız olan otomatik pipet, santrifüj, kan alma tüpü, holder vs bedelsiz olarak verilecektir.

Sizde klinik tipi laboratuvar kurulum hizmetimizden faydalanmak istiyor ya da daha kapsamlı görüşmek istiyorsanız 03225020095 nolu telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.